Volné pracovní místo  Vedoucí elektro týmu (ranní směna)

Lokalita Třebíč a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

CO BUDETE DĚLAT?
Mít na starost tým elektrikářů a řídit je (ca. 6 lidí)
Provádět kontrolu práce elektrikářů
Mít na starost odstraňování poruch ve výrobě
Odstraňovat poruchy na elektro zařízeních
Provádět hodnocení práce elektrikářů
Zodpovídat za kontinuální provoz ve výrobě
Mít na starost preventivní údržbu strojů a zařízení
Komunikovat s dodavateli s ostatními firmami
Podílet se na zlepšování procesů údržby
Provádět pravidelnou revizi strojů a zařízení
Spolupracovat s kolegy a ostatními odděleními

Požadujeme

Máte elektro vzdělání a zkušenosti s vedením lidí? Do mezinárodní výrobní firmy hledáme vedoucího pro ca. 6 elektrikářů. Potřebujeme platnou odbornou způsobilost v elektrotechnice (N. č. 194/2022 Sb.). Mzda 40-50 000 Kč 13x ročně + odměny, roční prémie.

Nabízíme

CO VÁM NABÍZÍ FIRMA?
Zázemí stabilní společnosti s moderní atmosférou
Nástupní plat ca. 40-50 tis. Kč hrubého + odměny
Pouze ranní směnu
13.plat
Roční prémie (až 24 000 Kč ročně)
5 týdnů dovolené
PS na dobu neurčitou
Stravenkový paušál (až 2 300 Kč čistého měsíčně)
Odborné a jazykové vzdělávání (až 12 000 Kč ročně)
příplatky za znalost cizích jazyků (úroveň B1- 500 Kč měsíčně, B2-1000 Kč měsíčně)
Příspěvek na penzijko (6 000 Kč ročně)
Věrnostní prémie dle počtu odpracovaných let (1 rok 2 000 Kč, 5 a více 10 000 Kč)
Místo výkonu práce: Třebíčsko

Jiná sdělení

ZAUJALA VÁS TATO VEDOUCÍ POZICE? TAK NÁM POŠLETE ŽIVOTOPIS A POVÍME SI VÍCE INFORMACÍ!

Máte zájem o nabídku Vedoucí elektro týmu (ranní směna)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Andrea Popková z NOVÝ START, personální agentura s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Vedoucí elektro týmu (ranní směna)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.